AutoMAGAZIN - Vesti

Najnovije vesti iz auto industrije

Vitro Group dobio nagradu od Beogradskog maratona

Vitro Group dobio nagradu od Beogradskog maratona

Povodom uspešno održanog 24. beogradskog maratona, u Starom dvoru uručene su nagrade i priznanja zaslužnim organizacijama i pojedincima koji su omogućili da ovogodišnji maraton bude jedan od najuspešnijih do sada. Priznanja najzaslužnijima uručili su Aleksandar Šapić, pomoćnik gradonačelnika i predsednik Organizacionog odbora 24. beogradskog maratona, i Željko Ožegović, član Gradskog veća i predsednik Izvršnog odbora ove sportske manifestacije.

Među nagradjenima posebno mesto zauzela je kompanija Vitro Group, zvanični uvoznik i distributer Citroen vozila na teritoriji Srbije i Crne Gore. Naime, Citroen vozila su već dugi niz godina Zvanični prevoznik Beogradskog maratona i ovaj zadatak zaposleni u kompaniji, koji dobijaju ozbiljnu ulogu u ovoj manifestaciji, veoma odgovorno obavljaju.

Vitro Group dobio nagradu od Beogradskog maratona

Krstareći beogradskim ulicama, sa satovima koji pokazuju vreme trkača, neznatno vozeći ispred maratonaca I maratonki, kao i ispred trkača u polumaratonu i rekreativaca u “Trci zadovoljstva”, vozila iz game Citroena ulepšavaju sliku koja je iz Beograda ide u svet. Nastavljajući saradnju sa preduzećem “Beogradski maraton”, kompanija Vitro Group uspešno doprinosi perfektnoj organizaciji koju ova manifestacija već godinama ima.

Vitro Group dobio nagradu od Beogradskog maratona

Trofej „Kent Anderson”, za izuzetan doprinos razvoju i afirmaciji Beogradskog maratona pripao je Dragan Đilasu, gradonačelniku Beograda, a povelje Beogradskog maratona dobili su Grad Beograd i Ministarstvo omladine i sporta. Nagradjene organizacije su  Olimpijski komitet Srbije, Unicef, Crveni krst Srbije, turističke organizacije Beograda i Srbije i Atletski savez Srbije.


VITRO GROUP Marketing

123456. . .1625
AMG Experience 2025
Slika nedelje