Moto klasik: Valvoline Nagrada Beograda 2011

Takmičenja na brdskim stazama

Moderator: Motorsport

Moto klasik: Valvoline Nagrada Beograda 2011

Postod Motorsport » 05 Sep 2011 02:26

Danas je u prijatnoj atmosferi beogradskog izletišta Koštunjak, održana četvrta trka otvorenog moto klasik šampionata Srbije, Valvoline Nagrada Beograda 2011. Sjajan vikend na Košutnjaku, obeležila je mnogobrojna publika, takmičari koji nisu "štedeli" ni sebe ni svoje "mašine" i izuzetno ozbiljna organizacija.

Foto:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Motorsport

Pridružio se: 05 Maj 2011 01:31

Re: Moto klasik: Valvoline Nagrada Beograda 2011

Postod Motorsport » 05 Sep 2011 03:57

Još malo fotografija:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Motorsport

Postod necaga » 05 Sep 2011 04:02

Objasni mi zašto nisi stavio Isusa, najbržeg motorciklistu danas _
necaga

Pridružio se: 18 Maj 2010 04:39

Postod Motorsport » 05 Sep 2011 11:35

Snimili smo i jedan pad:

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Motorsport

Postod Djordje Djenić » 05 Sep 2011 16:30

Pozdravljam pokretanje ovog foruma na meni dopadljivom sajtu automagazin.rs . S obzirom da pripadam generaciji najstarijih novinara koji se bave automobilskim, motociklističkim i karting sportom i s obzirom da sam zanatlija stare škole novinarstva Radio Beograda, izvinite što ću sebi dati za pravo da vam već na početku rada skrenem pažnju na neke stvari. To ne činim što mislim da sam najpametniji, naprotiv, sve što sam stariji, a imam 62 godine, uvidjam koliko ne znam i koliko neću stići da naučim. Ipak, iza mene je dobro i značajno iskustvo, a moji stari učitelji su me naučili da stečeno znanje moram da prenosim na mladje, baš kao što to se to dešava u svakom dobrom zanatu. Ja sam učio od Radivoja Markovića, Predraga Kneževića, Miodraga Stojiljkovića i Marka Markovića, odista iznanrednih reportera, novinara i urednika. Nastojao sam uvek da ih maksimalno uvažavam, da ih poštujem, i da prihvatama sve njihove svate i sugestije, a usput, pokušavao sam da kao sundjer vodu, upijam njihove reči. Zato VI MLADI, budite pažljivi sa starijima, budite učtivi, služite se biranim rečima i ne dozvolite da bilo čime uvredite svoje drugove a kamoli starije. Nažalost na forumima mnogih sajtova koriste se vulgarne i uvredljive reči, često veoma ponižavajuće upravo za osobe koje ih koriste. Ja se iskreno nadam da će ovaj forum predstavljati nešto sasvim suprotno i da će biti upečatljiv baš po lepim rečima, suštinskim i ljudskim kritikama, s namerom da izazovu boljitak a ne povredu. Za sada toliko, od srca Vam želim puno uspeha, dobro zdravlje i maksimalno angažovanje..... Vaš Djordje Djenić.
Djordje Djenić

Pridružio se: 05 Sep 2011 16:07

Postod Bakuta » 05 Sep 2011 17:45

Dobrodošao, Đorđe!

Kao što je naš urednik istakao na banerima, jedna od deviza ovog forima će biti NIJE TEŠKO BITI FIN!
Bakuta

Pridružio se: 05 Sep 2011 00:29

Postod Lemisport » 05 Sep 2011 23:48

Veliki pozdrav za sve,onaj u oradi sam ja, Mile Tesic poznatiji kao LEMI, inace iz Arandjelovca. Hvala na ovoj fotki, a znas li one momke sto su bili isto tu i napravili video zapis,drago bi mi bilo da ga imam u kolekciji :D .Super je forum, druzicemo se cesto, kao i na trkama. A da,zaboravih.. NIJE MI NISTA, NIJE MI NISTA... :lol: malo boli noga i ruka..
Lemisport

Pridružio se: 05 Sep 2011 23:15

Postod necaga » 06 Sep 2011 00:04

LEMI za Predsednika :) :) :)
necaga

Pridružio se: 18 Maj 2010 04:39

Postod Bakuta » 06 Sep 2011 00:20

Lemisport je napisao:Veliki pozdrav za sve,onaj u oradi sam ja, Mile Tesic poznatiji kao LEMI, inace iz Arandjelovca. Hvala na ovoj fotki, a znas li one momke sto su bili isto tu i napravili video zapis,drago bi mi bilo da ga imam u kolekciji :D .Super je forum, druzicemo se cesto, kao i na trkama. A da,zaboravih.. NIJE MI NISTA, NIJE MI NISTA... :lol: malo boli noga i ruka..

Na fotografiji se može videti da ti je volan udario u nogu.

Čuli smo da si nastavio vožnju istim tempom, i da si kasnije bio balansero! :shock: Svaka čast na hrabrosti.
Bakuta

Pridružio se: 05 Sep 2011 00:29

Postod nenad » 06 Sep 2011 03:47

Veoma sam srecan sto sam gledao moto trke starih motora,prijalo je dusi i ocima,...sve je bilo kako se pozeleti moze,sama staza podseca na legendarnu i opasnu trku kao sto je TT Isle of Man.Nadam se da ce svake godine biti jos vise takmicara iz Evrope,jer takve staze su retkost i veliki izazov,prava poslastica za ljubitelje moto trka.Zelim vam uspeh u svim buducim organizacijama moto klasik trka.Ziveliii!!!! :)
nenad

Pridružio se: 06 Sep 2011 03:18

Sledeća

Povratak na Brdske trke