WRC 2011?

Svetski reli šampionat

Moderator: Motorsport

WRC 2011?

Postod BobRock » 03 Avg 2010 16:36

Interesuje me kako gledate na promene koje će nastupiti od 2011 pre svega na 1.6 turbo motore?
Da li time nešto dobijamo ili gubimo i kako će se to odraziti na atratikvnost ovog takmičenja?
BobRock

Pridružio se: 28 Jun 2010 16:59

Re: WRC 2011?

Postod WRR » 27 Avg 2010 01:04

danas sam saznao nesta iz prve ruke - S2000 ostaje kao klassa iza wrc sa 1,6 turbo i to je za mene extra vest a i pwrc ostaje i nova klassa se otvara posebno za vozila sa 2 vuce gde ce ugurati r2+r3 i jos neku klassu nisam zapamtio sve , ali to su podatci sa sastanka nekog fia u nemackoj sad zadnji put i preneo mi calle ward to , mene raduje sto ostaje s2000 jer da su to ugasili stvarno bi sami sebi kopali jamu ovi bumbari iz fia ,

eto toliko
pozz wrr
WRR

Pridružio se: 31 Jul 2010 14:27

Postod Troha » 08 Sep 2010 00:41

Prije svega pozdravljam sve članove ovoga nadam se u skoroj budučnosti najboljeg foruma na ovim prostorima. Ja sam Alan Troha vozač rallya iz Hrvatske, u svijet rallya sam ušao 2008. kao suvozač Ćuriću na ORC Čazma. Ustvari nisam bio suvozač u pravom smislu te riječi jer sam samo sjedio u Ćurićevom Subaruu i uživao dok je on vozio na pamet jer uopće nismo trenirali niti radili radar. Ustvari Čura me je pitao pola sata prije starta da li želim vidjeti kako rally izgleda iz auta (normalno da sam sav sretan pristao) dao mi je kacigu, kombinezon i otišli smo na start. Na žalost vozili smo samo taj jedini brzinac prvog dana utrke jer je Čura kao organizator utrke drugi dan morao držati sve pod kontrolom pa nije mogao voziti. Tada je virus začet pa sam kupio Astru GSI N3 i s njom nastupio na ORC utrci u Karlovcu, nakon toga sam nastupio na još 8 rallya u Hrvatskoj, Austriji i Sloveniji. Kao što se da zaključiti iz mojeg dosadašnjeg predstavljanja, Dražen Ćurić mi je otkrio svijet rallya, uveo me u njega, pomogao mi oko kupovine automobila i sad sam kao i svi ovdje prisutni trajno "zaražen" rally virusom :)

Što se tiče WRC sezone 2011. ne očekujem previše jer prvenstvo sa samo dva tvornička tima čiji su automobili toliko superiorni da privatni vozači nemaju šanse teško da može biti interesantno. Bez barem pet tvorničkih timova sa po dvije ili tri posade i konkurentnim privatnjacima neće biti ni prave borbe. Da li će nova pravila nešto promijeniti pokazat će vrijeme ali povečanje broja klasa će po mojem mišljenju razvodniti i ovako skromnu konkurenciju. FIA nema jasnu dugoročnu strategiju razvoja, pravila se mijenjaju iz sezone u sezonu i niko neće ulagati stotine miliona u nešto što nije definirano barem pet godina unaprijed. Imamo najave nekih novih timova, neki stari pričaju o povratku u WRC ali o tome ćemo moći diskutirati tek kad ih vidimo na cilju prvog brzinca. Volio bih da se varam ali realnost je takva kakva je na žalost svih fanova rallya širom svijeta.
Troha

Pridružio se: 07 Sep 2010 23:24

Postod qaism123 » 05 Okt 2014 01:27

wrc bas dosadan- ali ovo je bilo trkanje sa s2000 sandell +prokop+ pg su . nas drzali na violinu 3 dana . nisam davno gledao zanimljiviju trku - EXTRA
If you are C4040-124 braindumps for fast success in wikipedia then join today to find complete University of Pennsylvania resources and pass passguide certifications on first try. A person LPI examsheets.com & selftestengine for Isilon
qaism123

Pridružio se: 05 Okt 2014 01:21

Povratak na WRC